Close

ANİDVA’YA

HOŞ GELDİNİZ

ANİMASYON STÜDYOSU

Nasıl’ın sayısız olasılıklarıyla;

– Akılda Kalıcı Projeler,

– Anlaşılabilir Bir Sadelik,

– Eğitici İçerikler,

– Göz Okşayıcı Bir Şıklık,

– Davetkar Bir Zarafet,

– Mutlu İzleyiciler.

ENGLISH

Portfolyo

Bazı Projeler

Hakkımızda

Sizin için buradayız

Müşterilerimizle ilişkimizi; “hakiki” bir ekiple “doğru” bir çalışma yaparak “gerçek ve kalıcı bir dostluğa” dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Anidva Animasyon Stüdyosu, animasyon alanında kaliteli ve özgün eserler üretmek amacıyla kuruldu. Hizmetlerimiz; TV Dizileri, Sinema Filmi, Reklam Filmi, Tanıtım Filmi ve daha fazlası… Hedefimiz Türkiye’de ve dünyada animasyon sektöründe öncü olacak kaliteli işlere imza atmaktır.

Animasyon
Film & Diziler

Çocuklara hitap edecek, onların kişisel ve ahlaki gelişimlerine katkıda bulunacak yüksek kaliteli, estetik, özgün animasyon filmler ve diziler yapıyoruz. Ayrıca çocukların örnek alabilecekleri güzel ahlâka sahip kahraman karakterler tasarlıyoruz.

Reklam
Filmi

Son yıllarda yapılan reklam filmlerinin vazgeçilmezi olan animasyon karakterler tüketicinin gözünde daha sempatik ve pozitif bir etki oluşturmaktadır. Bizler de sizlere tüketicilerin çok seveceği en özgün ve en sempatik karakterlerimiz ile estetik ve etkili reklam filmleri yapmayı vaat ediyoruz.

Tanıtım
Filmi

Savunma Sanayii, Mimari, Sağlık, Ulaşım, Enerji, Endüstri, Teknoloji, Yaşam, Eğitim başta olmak üzere tüm sektörlere yönelik ürün ve hizmet tanıtımlarını animasyon ve inovasyon teknikleri ile en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.

Diğer
Hizmetler
  • 3D Modelleme
  • Karakter Tasarımı
  • Sahne Tasarımı
  • Storyboard
  • İllustrasyon
  • Animasyon Tasarımı
Orjinal SeviyoruzÖzgünlük İstiyoruzBiz Kreatif Bir Ekibiz

Yapım Süreci

Müşterilerimizin mutluluğu için en iyisini yapıyoruz.

Araştırma

Kabul edilen bir teklifin başlangıç aşamasında; sektörel analiz, data toplama, bilgi değerlendirme ve strateji belirleme aşamalarından sonra oluşturulacak projelerin sunumu.

Konsept & Senaryo

Sunumda kabul edilen projenin; hayata geçme sürecinde, kreatif grup ile senaryo grubunun konsept çalışması ve senaryo yazım aşaması.

Yapım

Storyboard Çizimi, Karakter ve Mekan Tasarımları, 3D Modelleme, Kaplama, Rigleme, Hareketlendirme, Işık, Kompozit, Görsel Efekt, Sahne renderları vb. uygulamaların içerisinde yer aldığı film yapımı aşamasının gerçekleştirilmesi.

Teslim

Projenin seslendirme, kurgu-montaj, ses efektleri, müzik, renklendirme ve final render aşamalarından oluşan post-prodüksiyon sürecinin tamamlanması ve teslim edilmesi.

İletişim

Mümkün olan en kısa sürede sizi ofisimizde çay veya kahve içmeye bekliyoruz.

ANİDVA ANİMASYON STÜDYOSU

Valide-i Atik Mh. Nuh Kuyusu Cd. No: 217/2
Üsküdar/İSTANBUL, TÜRKİYE P.K: 34664

info@anidva.com.tr

www.anidva.com.tr